Hakkımızda

2004 yılında kurulan firmamız Oto Yıkama Şampuanları, Halı Yıkama ve Oto ve Halı Parfümü kimyasallarını imalat ve satış amacı ile faaliyetine başlamıştır.

Firmamız gelişen ve büyüyen ülke sanayisine,kaliteli ürün ve çözüm odaklı çalışma anlayışı ile bölgesinin önemli ticari şirketlerinden biri olarak yerini almıştır.

Teknolojik gelişmeler ve çevre bilinci konusunda global gerçekleri her adımda göz önünde bulunduran firmamız, deneyimlerinden de yola çıkarak yaşanılabilir bir çevreyi sürekli kılmak için üzerine düşeni eksiksiz yerine getirmektedir.Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşterilerine en kusursuz hizmeti sunma çabasındadır.

Sektörde her zaman en iyiyi yakalamak ve bu amaç doğrultusunda hareket eden firmamız müşterilerine en iyi hizmet, çalışanlarına da en iyi çalışma ortamını sunmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren bu nitelikleri kendine ilke eden firmamız bu çizgisinden ödün vermemiştir.

Optimum süre içinde maksimum kalitede cevap bulabileceğiniz firmamız, üstün nitelikleri ve sektörel tecrübesiyle taleplerinizi karşılayabilecek birikime sahiptir.